Penetron Україна - історія створення компанії в Україні

Про нас

PENETRON - транснаціональна компанія із офісами у більше ніж 120 країнах по всьому світу та заводами на 4 континентах. 

В Україні продукція заводу PENETRON представлена вже більше 25 років. Спочатку це були хаотичні 90-ті із поставками з усього світу, потім були спроби взяти ринок під контроль з боку Росії, нині - це офіційне представництво головного заводу та материнської компанії із США - PENETRON УКРАЇНА.

За всі ці роки була налагоджена мережа національних дистриб’юторів в усіх регіонах нашої держави. На жаль, війна внесла корективи і наразі не всі компанії мають змогу працювати, але PENETRON УКРАЇНА підтримуватиме складні регіони із Києва.

Силами нашої команди в Україну будуть постачатися не лише традиційні Кристалічні матеріали PENETRON, а й широкий спектр матеріалів для відновлення бетонів та влаштування і захисту підлог. Абсолютно всі матеріали пройдуть через тестування в лабораторіях та дослідницьких станціях Національного Інституту Будівельних Конструкцій. Крім того, будуть розроблені проектні рішення та технології для типового застосування або як база для розроблення індивідуальних рішень.

Ми - сучасна команда професіоналів на ринку захисту бетонних конструкцій, що бере на себе відповідальність супроводжувати об’єкти від проекту до здачі в експлуатацію. Ми не просто продаємо матеріали, ми постачаємо технології захисту та збільшення довговічності бетонних конструкцій.

Ми маємо бажання відновити Україну після війни, відбудувати всі міста і села, відновити економіку.

PENETRON - довговічність в дії!