Penetron - історія світового лідера серед виробників гідроізоляційних матеріалів

Про компанію

Заснована в далеких 1970-х роках, компанія PENETRON наразі є світовим лідером у виробництві матеріалів кристалічної (проникаючої) гідроізоляції, в тому числі спеціальних кристалічних домішок до бетону, що здатні продовжувати проектний термін експлуатації споруд та їх довговічність, гідропрокладок, та сілерів для підлог. Велика кількість офіційних представництв в усьому світі (більше 100 країн) зробила із колись маленької місцевої компанії транснаціональну корпорацію з розгалуженою мережею кваліфікованих дистриб'юторів та підрядників, що надають технічну підтримку проекту протягом всіх етапів його реалізації.

Значний досвід у сфері захисту бетону (більше 50-ти років) дозволяє нам пропонувати ринку велику кількість технологій для бетону, в тому числі гідроізоляційних, відновлювальних та зміцнювальних. PENETRON підтвердив свою ефективність на практиці через велику кількість успішно реалізованих складних проектів по всьому світу. Технічна досконалість матеріалів та злагоджена команда зробили із компанії PENETRON лідера галузі.

Ми прагнемо до постійного підвищення якості матеріалів та кваліфікації наших технічних співробітників, що мають забезпечувати підтримку проекту Замовника до успішного його введення в експлуатацію будь-де у світі.

Роберт Рев’єра, президент компанії

Вся продукція PENETRON виробляється та постійно вдосконалюється на наших дослідницьких лабораторіях та заводі в США. Виробничі потужності сертифіковані на відповідність ISO 9001 та ISO 14001 і мають гарантію якості продукції PENETRON. Наше прагнення до досконалості стосується не лише продукції, але і технічної підтримки Покупців в усьому світі.

Інноваційні технології для бетонів від PENETRON