ЖК Щасливий

Проект

ЖК Щасливий

Житловий комплекс являє собою три 16-поверхівки з загальною територією 1,356 га, що огороджена та є закритою. На території комплексу є підземний і наземний паркінги, дитячі майданчики, зони відпочинку.

Особливості проєкту

Будова є каркасно-монолітною із заповнювачем у вигляді керамічного блоку. Фундамент - монолітна залізобетонна плита. Стіни паркінгу монолітні залізобетонні. Деформаційні шви відсутні в зв’язку із незначними розмірами плити. Опалубка використовувалася щитова, стяжні болти зйомні із пластиковими втулками.

Виконані роботи

  • Гідроізоляція фундаментної плити 2000 м3 шляхом додавання PENETRON ADMIX. PENETRON ADMIX - інноваційна домішка, що за рахунок ініціювання каталітичної реакції між ХАЧ матеріалу та продуктами гідратації цементу створює водонерозчинні кристали в порах, капілярах та мікротріщинах бетону.
  • Гідроізоляція статично навантажених холодних швів бетонування гідропрокладкою PENEBAR SW. PENEBAR SW  - саморозширювальна гідропрокладка із бентоніту з додаванням каучуку, що здатна збільшуватися в об’ємі до 300%. Особливістю є контрольоване розширення та перетворення в результаті розширення в гідрогель, що заповнює пори прилягаючого бетону.