Підземний паркінг в ЖК “Комфорт Таун Плюс”

Проект

Підземний паркінг в ЖК “Комфорт Таун Плюс”

Цей Житловий комплекс збудований на околиці м. Тернопіль у живописному місці. Являє собою два будинки із цегли 7 і поверхів. Під кожним із будинків розміщений паркінг.

Особливості об’єкту

В процесі зведення першої черги будівництва виявилося, що на місці будівництва існує високий рівень грунтових вод. Це значно ускладнило сам процес зведення Житлового Комплексу. Потрібно було швидко змінювати проектне рішення щодо гідроізоляції паркінгу.

Спеціалістами регіонального представництва Penetron Україна - ТОВ Служба порятунку бетону Плюс - під керівництвом Директора Штокало Богдана було розроблене технічне рішення по забезпеченню гідроізоляції та підвищенню довговічності бетону конструкції. Кристалічні технології PENETRON - ідеальне вирішення проблем підвищеної водопроникності бетону навіть за умов значного гідростатичного тиску.

Виконані роботи 

  • гідроізоляція фундаментної плити та стін на етапі заливки сумарним обʼємом в 6000 м3 бетону за допомогою інтегральної домішки PENETRON ADMIX.
  • гідроізоляція огороджуючих конструкцій з використанням  кристалічного матеріалу проникаючого типу PENETRON.
  • герметизація холодних швів бетонування та стяжних отворів від монтажу опалубки з використанням кристалічного розчину PENECRETE MORTAR/