Оздоровчо-рекреативний комплекс “Косино”

Проект

Оздоровчо-рекреативний комплекс “Косино”

Термальні води “Косино” - один із найвідоміших курортів України, що знаходиться в прикордонній частині Закарпатської області. Оздоровчо-рекреаційний комплекс “Термальні води “Косино” розташувався на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, який простягається через частину території таких європейських країн як Франція, Італія, Іспанія, Сербія, Хорватія, Австрія, Швейцарія та Балканський півострів. В Україні цей шлейф охоплює більшу частину Закарпатської області, а саме Виноградівський і Берегівський райони.

Особливості проєкту

Косино - це 7 басейнів із термальними та прісною водами. Як і будь-який басейн, вони потребували якісної абсолютно не токсичної гідроізоляції, що була би абсолютно інертною до дії солоних термальних вод та хімреагентів для знезараження прісної води.

Виконані роботи

За більш ніж 10 років плідної співпраці із комплексом завдяки системі PENETRON було надійно загідроізольовано 3000 м3 бетону із додаванням PENETRON ADMIX, оброблено більше 2500 м2 бетону із PENETRON, герметизовано 2000 м завдяки PENEBAR SW. Кристалічні технології PENETRON є ідеальним рішенням для гідроізоляції басейнів, особливо в аквапарках, де частими є гідроудари. В результаті гідроудару виникають мікротріщини в тілі бетону, через які може фільтруватися вода. Унікальність системи PENETRON полягає в здатності наділяти бетон властивістю самозаліковування тріщин шляхом заповнення іх водонерозчинними кристалами. Якісна гідроізоляція PENETRON не лише захищає бетон, але і збільшує його довговічність більше ніж на 50 років.